Gotuj z Janem i wygrywaj nagrody!

Gotuj z Janem i wygrywaj nagrody!

Gotuj z Janem i wygrywaj nagrody!

Przed Państwem konkurs Gotuj z Janem i wygrywaj nagrody!

Konkurs skierowany jest do  wszystkich pasjonatów gotowania. Konkurs organizuje marka Jan Niezbędny. W konkursie  można pochwalić się swoimi zdolnościami kulinarnymi i wygrać bardzo atrakcyjną nagrodę – warsztaty CookUp w Warszawie.

Konkurs odbywa się na oficjalnym profilu marki na Facebook’u. Zasady są bardzo proste: wystarczy podzielić się w komentarzu pod postem konkursowym zdjęciem i przepisem na popisową potrawę, którą chciałoby się zachwycić jury MasterChef TVN podczas 8 edycji programu.

Nie ma ograniczeń dotyczących rodzaju potrawy – może być to danie obiadowe, deser, przekąska – wszystko zależy od pomysłów uczestników. Organizatorzy zapewniają, że przy wyłanianiu laureatów  liczyć się będą dla nich przede wszystkim oryginalność, kreatywność i perfekcyjne wykonanie.

Ogłoszenie wyników nastąpi 26 listopada na oficjalnym profilu marki Jan Niezbędny na Facebook’u. Do wygrania jest 10 voucherów na wybrane warsztaty kulinarne CookUp w Warszawie (ważne do końca czerwca 2020 r.). Zwycięzcy będą mogli zdecydować się między innymi na warsztaty: Zero Waste Cooking, Kuchnia peruwiańska czy też Ramen. Z pewnością można wykazać się umiejętnościami. Dlatego warto wziąć udział w tym konkursie.

A Ty? Czym zaskoczyłbyś jury?

Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada. Szczegóły oraz regulamin dostępne na profilu marki na

A Ty? Czym zaskoczyłbyś jury? Z pewnością może być to kreatywność.

Konkurs trwa do 25 listopada. 

 

Konkurs z kategorii aktualne konkursy oraz konkursy internetowe.