Napisz komentarz i wygraj foto-książkę!

Napisz komentarz i wygraj foto-książkę!

Napisz komentarz i wygraj foto-książkę!

Idealny prezent na dzień babci lub dzień dziadka! Odnowione stare zdjęcia w formie foto-książki z twardą oprawą, piękną okładką oraz dedykacją w środku. Całość wykonana przeze mnie, a w tym spis treści oraz reprodukcja wszystkich zdjęć. Foto-książka A4 będzie mieć 50 stron, a w środku możesz zmieścić od 80 do 150 zdjęć. Zajmę się całym projektem, opłacę wydruk i przesyłkę pod wskazany adres.

Zasady konkursu:

1. Konkurs trwa do 15 grudnia.
2. Foto-książka A4 wykonana będzie najpóźniej do 10 stycznia, by zdążyć ją odesłać na wskazany adres, żeby 21 lub 22 stycznia trafiła w ręce babci lub dziadka.
3. Wystarczy w komentarzu pochwalić się starym zdjęciem, które należy opisać w ciekawy sposób.
4. Jedna osoba może wstawić tylko jedno zdjęcie.
5. Publikowane zdjęcia są własnością autora komentarza i nie zostaną użyte w żaden inny sposób.
6. Należy dopisać na końcu swojego komentarza formułę: “Zdjęcie należy do moich prywatnych zbiorów i udostępniam je jako chęć wzięcia udziału w konkursie. Wyrażam zgodę na publikację 4 zdjęć gotowej foto-książki na wszystkich profilach GrafiKKa Krzysztof Kaczmarczyk w Internecie”. Z pewnością to konkurs w którym trzeba posiadać już jakąś wiedzę o fotografii.

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora.  Napisz komentarz i wygraj foto-książkę to z pewnością ciekawy konkurs, a nagroda jest bardzo oryginalna. Więcej konkursów znajdziesz w zakładce aktualne konkursy i konkursy foto.

Wygraj foto książkę!