Wygraj perfumy lub 2000 złotych.

Wygraj perfumy lub 2000 złotych.

 

 

Wygraj perfumy lub 2000 złotych! Właśnie wystartował kolejny konkurs wakacyjny pod tytułem #świeżośćAMBRY. Konkurs organizowany jest przez lane_perfumy_ambra na Instagramie.

 

Opublikuj zdjęcie i wygraj nawet 2000 zł!
Co tydzień do wygrania darmowe perfumy o pojemności 35 ml o dowolnym zapachu.  Wybór należy do Ciebie!
Na koniec wakacji, spośród wszystkich uczestników konkursu, wybierzemy zwycięzców nagród głównych.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano następującą pulę nagród:

  • I miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł 
  • II miejsce –  nagroda pieniężna  w wysokości 700 zł 
  • III miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 300 zł 
  • Przewidywane są także nagrody pocieszenia!

Konkurs z serii aktualne konkursy 2019. Pokaż na swoim zdjęciu, z czym kojarzą Ci się letnie zapachy, wykaż się swoją kreatywnością i wygraj  bardzo atrakcyjne nagrody pieniężne lub perfumy. Nie musisz fotografować perfum – puść wodze fantazji. Możesz uchwycić piękny moment, wspaniały krajobraz, czy ciekawe zjawisko przyrodnicze. Możesz sfotografować wszystko, co kojarzy Ci się z zapachami, więc puść wodze fantazji!
Opublikuj zdjęcie na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram z hashtagiem #świeżośćAMBRY Dodatkowo możesz nasz oznaczyć: @lane_perfumy_ambra . Dodatkowo zachęcamy także do udziału w konkursie na Fanpage’u organizatora.
Fotografie można przesyłać przez cały okres trwania konkurs, tj. do 28.08.2019 r. W każdą środę organizator ogłosi zwycięzcę tygodnia, natomiast wraz z końcem wakacji pojawi się lista laureatów nagród głównych konkursu: Wygraj perfumy lub 2000 złotych! Jest to bardzo ciekawy konkurs dla ludzi, którzy lubią obcować z naturą i ich pasją jest fotografowanie.