Wygraj piwo lub voucher! Konkurs fotograficzny

Wygraj piwo lub voucher! Konkurs fotograficzny

Wygraj piwo lub voucher! Konkurs fotograficzny

 

Jak poprawnie zaserwować czeskie piwo? To pytanie zadaje sobie niejeden miłośnik złotego lagera, który pragnie w domowym zaciszu odkryć tajniki pracy profesjonalnych barmanów. Pokaż nam jak pijesz piwo Pilsner Urquell w domu i wygraj wyjątkowy zestaw, dzięki któremu w mgnieniu oka nauczysz się sztuki serwowania piwa!

 

Dla wszystkich marzących o opanowaniu tej umiejętności, szansa na realizację marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Marka Pilsner Urquell organizuje konkurs, w którym co tydzień do wygrania są wyjątkowe giftpacki zawierające 4 butelki piwa Pilsner Urquell oraz oryginalny, szklany kufel. Dodatkowo każda osoba biorąca udział w akcji może wygrać voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie Pilsner Urquell!

Konkurs odbywa się na oficjalnym profilu marki na Facebook’u. Co należy zrobić, aby wziąć w nim udział? Zasady są bardzo proste: wystarczy podzielić się w komentarzu pod postem konkursowym zdjęciem, przedstawiającym złotego lagera z Pilzna w domowym zaciszu.

Co należy zrobić, aby wygrać nagrodę?

W ramach zgłoszenia należy pod postem konkursowym opublikować zdjęcie przedstawiające piwo Pilsner Urquell w domowym zaciszu.

Nagrody w konkursie:

– 18x giftpack Pilsner Urquell zawierający 4 butelki piwa Pilsner Urquell oraz szklany kufel

– 1x voucher na kwotę 500 zł do zrealizowania w sklepie marki – https://eshop.pilsnerurquell.com

Czas trwania konkursu: 3.12 – 23.12.2019 r.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod tym załącznikiem.

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora konkursu.

Wygraj piwo lub voucher to konkurs z kategorii aktualne konkursy oraz konkursy fotograficzne. Więcej ciekawych konkursów znajdziesz właśnie w tych zakładkach. Powodzenia!